KNYGOS.LT parduotuvė

Sukurti kitokį knygyną. Toks užsakovų prašymas tapo interjero projektavimo užduotimi. Tai pirmoji, internetine knygų prekyba užsiimančio prekės ženklo, Knygos.lt fizinė parduotuvė. Tuo pačiu,- tai internetu nusipirktų knygų atsiėmimo vieta.

Todėl  neatsitiktinai šio knygyno koncepcija tapo technologijų ir tradicijų jungtis.

Technologijos. Tai naujų prikimo įpročių ir patirties formavimas. Parduotuvė yra pusiau virtuali.  Pirkėjas šioje parduotuvėje kainas sužino skenuodamas knygos barkodą, pasinaudodamas aplikacija telefone, arba skeneriais esančiais parduotvėje. Tuo pačiu, skenuodamas knygą, pirkėjas turi galimybę paskaityti atsiliepimus.

Tradicijos. Knyga čia kaip vertybė-, personalizuojama ir eksponuojama frontaliai. Dizaino objektai, medžiagiškumas, santūrus dizainas, bei medienos dominavimas- tai aliuzija į tradicines lietuviškas statybines medžiagas.

Parduotuvės perimetrą užpildo į sienas atremti pušies faneros lakštai, sukuria taktilišką foną frontaliai eksponuojamoms knygoms. Erdvės centrą užpildo stalai, kurie yra tarsi nuoroda į archetipinį rašomąjį stalą. Šie stalai taip pat skirti knygų eksponavimui.

Siekiant sukurti artimą ryšį tarp knygos ir skaitytojo, čia kuriama neįpareigojanti ir demokratiška aplinka.


Projekto tipas: Interjeras

Statusas: Įgyvendintas
Plotas: 100 m²
Realizacijos metai: 2017
Vieta: Vilnius, Lietuva
Komanda: Laura Malcaite, Dmitrij Kudin, Marija Stonytė, Gintautas Gutauskas 
Nuotraukos: Darius Petrulaitis