MELSOFT biuras Vilniuje

Tai antrasis K29 pastate Vilniuje įkurtas „Melsoft“ komandos, kuriai patinka kurti ir žaisti žaidimus, biuro padalinys. Jų idėjos ir personažai sklandžiai persipina su besiplečiančiomis erdvėmis. Pozityvumas ir švelnumas, tai išraiškingo pasakojimo įkūnijimas erdvėje. Erdvė suskirstyta į gyvybingas, dinamiškas ir ramias funkcines zonas, kurios sujungiamos naudojant spalvingas, minkštas medžiagas ir detales-Objektus, taip kuriant žaidimo principu formuotas darbo ir poilsio erdves.

OBJEKTAI:

Miegantis milžinas pabudo

Milžino metafora atkeliauja iš pirmojo Melsoft ofiso. Jame „milžinas miega“- ir įkūnija poilsio, atsitraukimo erdvę.

Ryto šviesai užliejus naujajį „Melsoft“ biurą, ėmė busti kadaise snūduriavęs milžinas.

Tarp organiškai apibrėžtų funkcinių zonų, centriniu traukos elementu tampa spalvingos ir žaismingos bedruomenės erdvės, neformalios darbo vietos. Bundantis milžinas – tai novatoriškų idėjų, kurios nuolat gimsta šioje vietoje, metafora, pripildanti orą entuziazmu ir geromis emocijomis.

Bendruomenės amfiteatras, tai vieta, kurioje ofisas atgyja. Pokalbiai, filmų peržiūros, atgarsiai keičiantis mintimis, galinčiomis pakeisti ateitį. Ši erdvė, ryšio ir išradingumo epicentras, primenanti, kad biuras yra ne tik sienos ir stalai, bet ir gyva, kvėpuojanti būtybė, kuri vystosi ir auga kartu su jame kuriančiais žmonėmis.

Priešingoje ofiso pusėje “apsigyvenusi” bundančio milžino mimikrija. Identiška tūrio prasme, tačiau atliekanti pasitarimų funkciją erdvė aplink save formuojanti ofiso bendruomenės susitikimų vietą.

Ola

Purpurinis milžinas dovanoja šiltą šypseną darbuotojams ir jų šeimoms, keliaudamas per vaikų kambario erdvę. Kvietimas bendrauti ir žaisti, tarp uždaros ir bendros erdvės kuria jungtis, kurios skatina įsitraukimą ir harmoniją.

Minkšti ežiukai

Šios geltonu kūginiu porolonu aptrauktos sienos atlieka daugiau nei estetinį vaidmenį – jos gerina erdvės akustines savybes, leidžiant kurti tylos tūrius dinamiškose erdvėse. Pokalbiai ir diskusijos lieka numatytose zonose ir ribose, skatinandamos sutelkto produktyvumo atmosferą.

Šioje tekstūrų ir spalvų sąveikoje galima jausti erdvinį dinamiškumą. Kūginės sienos sąveikaudamos su šviesa ir šešėliais, kuria intriguojančius vaizdinius modelius. Raštai kinta pagal saulės šviesos kampą, suteikdami statinei erdvei judėjimo ir kaitos pojūtį.

Kopa

Tai atsitraukimo erdvė, suteikianti galimybę numigti pavargus ar pavalgius. Tai specialiai Melsoft erdvėms kurti kopos formos minkšti baldai savimi, tarsi takus smėlis, užpildantys poilsio zonas.

Baseinas

Pasitarimų kambarys, kuriame lengvai ir žaidybiškai ironizuojant ilgų posėdžių pasėkmes ant lubų kabo interpretuotos plaukimo lazdos. Kad reikalui esant galima būtų lengvai “išplaukti” iš pasitarimo.


Darbo erdvės

neutralios- susiliejančios su pastato architektūra erdvės, dedikuotos susikaupimui ir darbui. Šiame ofise pusiau atviro plano darbo erdvės yra kamerinės, tarsi apskliaustos uždarų kabinetų.


Projekto tipas: Interjeras

Statusas: Įgyvendintas

Plotas: 2053 m2

Metai: 2023

Vieta: Vilnius, Lietuva

Komanda: Laura Malcaitė, Dmitrij Kudin,
Margarita Podagelytė, Julia Denisova, Laurynas Liberis

Nuotraukos: Norbert Tukaj