MELSOFT biuras Vilniuje

Sveiki atvykę į žaidimą.

 

Tai šmaikšus interjeras, kurio erdvių naratyvas paremtas kompiuterinio žaidimo, ieškojimo ir atradimų ( map of quest) principu. Šiuo atveju čia atrandamos „keistos erdvės“ ir „keisti objektai“.

 

Melsoft yra tarptautinė kompiuterinių žaidimų, skirtų mobiliesiems telefonams, kūrimo kompanija.

Lietuvos padalinys įsikūrė K29 Verslo centre, Vilniuje.,

 

Kuriant erdvių architektūrą, pagrindiniu instrumentu tapo minkštų skuptūriškų elementų integravimas į monotonišką erdvių sistemą. T.y. visi erdvių funciniai naujadarai įgavo fiziškai minkšto kūno pavidalą, kurie apart tiesioginės paskirtiess tuo pačiu veikia estetiškai ir akustiškai.

 

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad naujadarai kontrastuoja su esamu pastato charakteriu, tačiau „keisti objektai“ savo aptakiomis formomis iš tiesų vizualiai pratęsia esamos sistemos žaidimo taisykles, savo dydžiais lengvai koketuodami su erdvių masteliu.

 

OBJEKTAI:

 

Miegantis milžinas

Šis objektas yra kaip „vietoženklis“ interjere. Jis matomas jau nuo patekimo liftu į ofiso erdves, esamos „stiklinės“ architektūros dėka. Taigi prieš patenkant į ofiso patalpas, žvilgsnį patraukia ne recepcija, o tulomoje esantis gigantiškas susivėlęs didžiulis objektas. Jo pagalba kuriama intriga ir trauka prieiti arčiau.

Ofiso patalpų aukščiausioje erdvėje, kurioje suformuotos atviros darbo erdvės „įsitaisęs“ susivėlęs objektas- super didelė sofa, kuri savo tūriu formuoja erdvę bei kuria papildomą poilsio, neformalių susitikimų zoną ir sugeria aplinkos garsus. Sofa aptraukta rankų darbo „ilgaplaukiu“ audiniu . Šis objektas – tai netiesioginė citata į vieną iš Melsoft kuriamų žaidimų personažų. Kartu šis baldas atlieka terapinę funkciją. Į baldą galima „pasinardini“, pasijusti apglėbtu.

 

Juodas bokštas

Kaip atsvara miegančiam milžinui, šalia yra super aukštas ir plonas tūris iš išorės aptrauktas juodu veltiniu. Jame – susitikimų kambarys. Taigi – erdvėje vyksta žaidimas masteliu.

 

Džiunglės

Virtuvė išorėje ir viduje labai tankiai apauginta augalais. Tai oazė darbo erdvių pilkumoje ir taipogi citata į vieną iš Melsoft kuriamų žaidimų.

 

Miego ringas su mini stulpu šokiams

Rožinis čiužinys, užpildantis tolimiausią ofisų patalpų kampą ir atkartojantis netaisyklingą geometriją skirtas poilsiui. Jame integruotas plonas vamzdis yra esamas pastato komunikacijų elementas, kurio negalima buvo demotuoti. Tad jis tapo žaidimo dalimi.

 

Švelnūs Ežiai

Šiuose tūriuose įsikūrę žaidimų komandų vadovai. Šios patalpos neturi stačių kampų ir yra aptrauktos kūginiu akustiniu porolonu.

 

Ola

Tai poilsio erdvė integruota sienoje. Žvelgiant per atstumą, atrodo, kad ola šypsosi.

 

Darbo erdvės

Jos pilkos. Ir ne dėl to, kad darbas – apie nuobodulį.

 

Projekto tipas: Interjeras

Statusas: Įgyvendintas

Plotas: 1000 m2

Metai: 2021

Vieta: Vilnius, Lietuva

Komanda: Laura Malcaitė, Dmitrij Kudin, Margarita Podagelytė, Ricardo Rodrigues

Nuotraukos: Darius Petrulaitis

Baldai: LT Project