TRIP SHOP parduotuvė. Kauno Mega

Projekto tipas: Interjeras

Statusas: Įgyvendintas
Plotas: 160 m²
Realizacijos metai: 2016
Vieta: Kaunas, Lietuva
Komanda: Laura Malcaitė, Dmitrij Kudin, Karolina Jašinskaitė
Nuotraukos: Darius Petrulaitis

 

Sukurti Trip Shop parduotuvių tinklo naują identitetą, atspindintį miesto kultūrą. Su tokiu prašymu užsakovai kreipėsi į  “Inblum’ architektus.

Trip Shop prekės ženklas yra gatvės mados ambasadoriai Lietuvoje, prekiaujantys gatvės stiliaus vyriškais rūbais, batais, aksesuarais bei riedlentėmis.

Pirmoji su nauja interjero koncepcija atsidariusi 160m2 Trip Shop parduotuvė yra Kauno prekybos centre “Mega”.

Gatvės mada, tai nestandartinės, avangardinės mados įkvėptas, įvairias šiuolaikines subkultūras atspindintis stilius. Pačioje sąvokoje užkoduota stiliaus kilmė- tai gatvė, miestas, - ne rūbų dizainerių studija. Riedlentės čia ne įrenginys sportui, o saviraiškos priemonė,  jaunimo subkultūros  atributas. 

Miestų erdvės įvairialypės. Isotrinis kontekstas persipina su industriniais rajonais ir šiuolaikine architektūra.

Parduotuvės interjere šis miesto ir kultūros daugiasluoksniškumas atskleidžiamas per šiurkščius, vietomis grubius paviršius santykyje  su sofistikuotais ir išieškotais dizaino elementais.

Siekiant atspindėti gatvės kultūros prigimtį, minimalistinė gatvės mados bei riedlentininkų parduotuvė suprojektuota iš pirmapradžių medžiagų. Parduotuvės traukos taškai, tai skulptūriški, vaivorykštinio cinkuoto plieno, erdvėje kabantys tūriai, kurių forma bei spalva kinta priklausomai nuo žiūros kampo.

Parduotuvės perimetras, pagamintas iš natūraliai pilkos mdf plokštės, sukuria foną spalvingiems rūbams.

Lubos – tai juoda dėžė, kuri įrėmina ir suriša visus parduotuvėje esančius elementus, bei nubrėžia skirtį tarp fizinio objektų suvokimo ir to kas yra neapčiuopiama. Šį įspūdį sustiprina apšvietimas sukoncentruotas į perimetrą bei grindis. Kabantys erdvėje elementai iššviečiami tiek iš vidaus, tiek iš išorės, tokiu būdu jie tarsi pakimba ore.