VINTED.COM biuras

Namų jaukumas svarbus ne tik kiekvienam iš mūsų individualiai, bet ir šiuolaikinei darbovietei. Darbo erdvė - tai vieta, kurioje gyvuoja kompanijos siela, kurioje puikios idėjos tampa realybe, kur žmonės laisvai bendrauja ir dirba siekdami bendro tikslo. Vinted - tarptautinė IT kompanija, kurianti platformą drabužių mainams. INBLUM architektai buvo pakviesti šiai kompanijai sukurti neformalią darbo aplinką, kuri skatintų kūrybingumą.

 

Išplanavimas

 

Vinted biuras buvo plečiamas iki 1100 m² išlaikant atviros darbo erdvės principą. Pagrindinės iškeltos problemos buvo reikalingos garso izoliacijos užtikrinimas bei darbo procesų organizavimas tokioje didelėje erdvėje. INBLUM architektai sukūrė erdvinę koncepciją, kurios dėka atvira darbo erdvė ir atskiros erdvės komandoms egzistuoja kaip darni visuma. Šachmatų principu išdėstyti susitikimų tūriai sukuria pusiau uždaras erdves, idealias 4-8 žmonių darbo grupėms. Dėl tokio išdėstymo, visa biuro erdvė virto tarsi mažu "miestu" su skirtingo tipo "pastatais", "gatvėmis" ir "aikštėmis", taip sukuriant jaukias užuovėjas, tuo pačiu išsaugant atviros darbo erdvės vientisumą.

 

Dizainas

  

Buvusio gamyklos pastato patalpose architektai, siekdami tobulo kokteilio, sumaišė labai skirtingus ingredientus. Kai kurie dizaino elementai - plytelėmis klijuotos kolonos, stiklinės pertvaros juodais metaliniais rėmais, vintažinės kėdės kavinės erdvėje - skirti sustiprinti gamyklos įspūdį. Kiti dizaino sprendimai, tokie kaip faneros pertvaros, ryškūs raštai, gyvi medžiai ir debesų formos šviestuvai tikslingai kuria kontrastą su griežtu "gamykliniu" fonu, peršantys idėją - "viskas įmanoma!".


Projekto tipas: Interjeras
Statusas: Įgyvendintas
Plotas: 1100 m²
Realizacijos metai: 2015
Vieta: Vilnius, Lietuva
Komanda: Laura Malcaitė, Dmitrij Kudin, Rūta Kazėnaitė, Vytenis Ūsas
Nuotraukos: Tania Serket