WIX.COM septintasis biuras Vilniuje – WIX WHAAAT

Šio projekto tikslu tapo ypatinga renginių ir įvairių pagalbinių funkcijų erdvė, skirta WIX.COM darbuotojams. Projekto idėjiniu pamatu tapo senoji pastato paskirtis – kino teatras, kas koreliavo su naująja išsikelta projektavimo užduotimi.

Biure yra numatytos dvi pagrindinės erdvės. Pirmoji yra lanksti kino salė – CINEMA, o antroji, vadinama WIX WHAAAT, yra daugiafunkcinė erdvė, projektuota kaip kino teatro vestibiulis su kavos baru, pop-up parduotuve ir biblioteka. Tai yra bendra poilsio, neformalių susitikimų ir vakarėlių vieta. Kitos biuro funkcijos apima grožio saloną, masažo kambarį, meditacijos ir miegamojo kambarius bei dviračių ir paspirtukų saugyklą/taisyklą.

“WIX WHAAAT” erdvė sumanyta kaip darbo ir pramogų susikirtimo vieta biure, praturtinanti biuro gyvenimąne tik savo funkcijomis, bet ir dinamiška atmosfera.

Dėl pandeminės situacijos CINEMA salės įrengimas nebuvo pilnai įgyvendintas. Vietoje kino teatro kėdžių čia buvo įrengta laikinoji darbo zona, kas netikėtai sukūrė unikalų darbo kino salėje jausmą.

 

Projekto tipas: Interjeras

Statusas: Įgyvendintas

Plotas: 595 

Realizacijos metai: 2021

Vieta: Vilnius, Lietuva

Komanda: Dmitrij Kudin, Laura Malcaitė, Liucija Kuchalskytė

Nuotraukos: Norbert Tukaj

Baldai: Narbutas